Bologna + Florencie

Vydejte se s Cestovními balíčky na poznávací jízdu nejkrásnějšími městy Itálie. V jednom zájezdu navštívíte Bolognu a Florencii. V ceně zájezdu naleznete letenky z Prahy, nebo Bratislavy + ubytování v Bologni ve 4* hotelu Mercure Bologna v centru města na 2 noci + ubytování na 3 noci ve výborně hodnoceném 2* hotelu Bologna v centru města se snídaní + transport mezi městy. Neváhejte a poznejte "Červené město - Bolognu", město věží a perlu Toskánska - Florencie, která je díky své slavné historii je doslova "přeplněná" historickými památkami a pamětihodnostmi.

Cena od 0 Kč za osobu Termíny
 • letenky z Prahy do Boloňi (let tam i zpět)
 • veškeré palivové poplatky a letištní taxy
 • ubytování v hotelu 4* Mercure Bologna na 2 noci (bez snídaně) + 3 noci v 2* hotelu Bologna se snídaní
 • jízdenky mezi Bolognou a Florencií
 • povinné pojištění CK proti úpadku

 

cena nezahrnuje:

 • pobytovou městskou daň, která se platí přímo na hotelu (1 - 4 € osoba/noc)
 • dobrovolné cestovní pojištění rezervace zde
 • služby delegáta

počet dní v městech i doba transferu lze individuálně přizpůsobit dle Vašich požadavků

letenky,  ubytování  ani termín nelze po zakoupení měnit

cestovnibalicky.cz neodpovídají za změnu letových časů ze strany letecké společnosti

Boloňa

Ubytování ve 4* Mercure Bologna Centro. Komfortní hotel se nachází jen pár kroků od vlakového a autobusového nádraží (autobusy z letiště a do Florencie). Centrum města je přibližně 10 minut pěší chůzí. Hotel má personál hovořící několika jazyky a 4 nekuřácká podlaží.

vybavení pokojů: vlastní koupelna s vanou, nebo sprchovým koutem, WC, fén, klimatizace / topení, wifi zdarma, TV s plochou obrazovkou, m

 

Florencie

Ubytování ve 2* hotelu Bologna se snídaní. Hotel se nachází nedaleko centra Florencie, jen 20 minut chůze podél řeky Arno k mostu Ponte Vecchio a galerii Uffizi. Při cestě narazíte na mnoho restaurací obchodů a barů. Hotel je výborně hodnocen samotnými zákazníky 8,6 z 10 (847 hodnocení) - nabízené pokoje dokonce 9,1.

vybavení pokojů: vlastní koupelna s vanou, nebo srpchovým koutem a toaletou, balkon, výhled do zahrady, výhled na město,  TV, Telefon, sejf na laptop, TV s plochou obrazovkou, trezor, klimatizace, žehlička, psací stůl, žehlicí potřeby, ventilátor, topení, dlážděná / mramorová podlaha  

 • adresa hotelu: Via Orcagna 50, Lungarno del Tempio, 50121 Florencie, Itálie
 • google maps odkaz

(dobu lze individuálně upravit, stejně tak počet nocí v daných městech, kontaktujte nás pro individuální řešení) 

 1. Den - přílet do Boloňi v dopoledních hodinách (plánovaný přílet v 10:05). Z letiště individuální přesun do hotelu 4* Mercure Bologna. Z letiště jezdí autobusy (Aerobus) každých 11 minut na hlavní nádraží v Boloňi (doba jízdy 11 minut). Jízdenky na autobus zakoupíte v automatech přímo na letišti (zpáteční v automatech na hlavním nádraží), jízdní řád. Hotel se nachází přímo naproti nádraží cca 100 metrů od zastávky - google maps. Zbytek dne volný program.
 2. Den - volný program.
 3. Den - přejezd v dopoledních hodnách (nebo dle preference) z Boloňi do Florencie (v ceně zájezdu). Individuální přesun z hlavního nádraží ve Florencii do hotelu. Nejrychlejší cesta autubusem č.23, doba jízdy 7 minut, celková doba cesty do hotelu přibližně 20 minut - náhled trasy. Zbytek dne volný program.
 4. Den - volný program.
 5. Den - volný program.
 6. Den - přejezd z Florencie z hlavního nádraží do Boloňi na hlavní nádraží v dopoledních hodinách (v ceně zájezdu) . Plánovaný odlet do Prahy ve 14:55.

 

 • lety jsou operované leteckou společností Ryanair
 • pro každého cestujícího zdarma 2 kabinová zavazadla první 55x40x20 cm váha do 10kg, druhé 35x20x20 cm - kabelka, taška, notebook..

 

Veškeré informace o časech letů, leteckých společnostech a zavazadlech pro každý termín naleznete u jednotlivých termínů pod tímto symbolem:i

 • po úspěšném zaplacení cestovního balíčku, Vám přijde automatický mail s potvrzenou rezervací
 • nejpozději do druhého pracovního dne Vás budeme telefonicky kontaktovat pro získání dalších potřebných informací k Vašemu vycestování, například číslo cestovního dokladu, státní příslušnost a jiné (budou-li potřeba).
 • po obdržení těchto informací Vám  v nejbližších dnech (nejpozději pět dní před odletem) na uvedou emailovou adresu zašleme veškeré potřebné doklady k objednaným službám – letenky, voucher na hotel, lístky a podobně.